Interjero projektavimas ARCHICAD programa

Dėstytojai

Gretė Ginaitytė

dailininkė, scenografė, įvairių tarptautinių ir personalinių parodų, projektų dalyvė bei autorė, Vilniaus dizaino kolegijos dėstytoja.

Vaida Atkočaityte ir Akvilė Myško-Žvinienė

architektės – interjero dizainerės, kurių pagrindinis žinių studentams pateikimo principas – praktinės projektavimo užduotys.

Dalius Regelskis

VDA docentas, architektas, dailininkas; interjero dizaino paslaugas teikia jau daugiau nei 20 metų, o pagrindinis ir kasdienis Daliaus darbo instrumentas – ARCHICAD

Šio kurso tikslas – suteikti pagrindines žinias ir įgūdžius, kurie reikalingi norint tapti interjero dizaineriu:

 

  • Meno istorijos pagrindai;
  • Piešimo, spalvų, proporcijų suvokimo ir kiti įgūdžiai;
  • Interjero dizaino teorija;
  • Praktinės interjero projektavimo užduotys;
  • Interjero projektavimas ARCHICAD programa.

Kiekvienas dizaineris privalo turėti pagrindines meno žinias, sugebėti nupiešti eskizą, suvokti spalvų derinimo taisykles, jausti erdvės ir daiktų proporcijas. Visa tai studentams pateikia Gretė Ginaitytė – profesionali dailininkė ir Vilniaus dizaino kolegijos dėstytoja.

Interjero dizaino išmokyti gali tik tas, kuris iš tikrųjų dirba šioje srityje ir yra įgyvendinęs ne vieną projektą. Vaida Atkočaityte ir Akvilė Myško-Žvinienė, profesionalios architektės ir interjero dizainerės, suteikia studentams interjero dizaino pagrindus, o šios žinios įtvirtinamos atliekant praktines projektavimo užduotis.

Kursų metu interjero modeliavimas vyksta naudojant ARCHICAD – pažangiausią architektūrinio BIM (Building Information Modeling) projektavimo programą. Jūs ne tik išmoksite dirbti su pastato 3D modeliu, bet ir gausite iš jo visą reikiamą informaciją – planų, pjūvių, išklotinių, detalių brėžinius, perspektyvinius ir aksonometrinius vaizdus, patalpų plotų skaičiavimus, medžiagų specifikacijas. Taip pat sužinosite, kaip ruošti statybinę dokumentaciją, brėžinių bylas PDF formate bei efektingas BIMx projekto prezentacijas.

Mokymus veda „ARCHICAD Guru“ vadinamas Dalius Regelskis – VDA docentas, architektas, dailininkas. Dalius dėsto VDA Architektūros ir Interjero dizaino katedrų studentams jau 11 metų, interjerus projektuoja virš 20 metų, o ARCHICAD programa dirba kiekvieną dieną ir moko ja dirbti kitus 18 metų. Per tą laiką susiklostė individuali dėstymo metodika – Dalius yra apmokęs dirbti apie 200 profesionalių architektų ir interjero dizainerių bei daugiau nei 400 studentų. Su plačia architekto veikla ir darbais galite susipažinti šiose interneto svetainėse: www.dgd.ltwww.oikos.ltwww.daliusart.com

ARCHICAD programa – tobulas įrankis architektams ir interjero dizaineriams, padedantis bendrauti su užsakovais, partneriais bei rangovais. Šią programą sukūrė architektai architektams, todėl pats požiūris į projektavimą yra žymiai patrauklesnis nei paprasta 2D braižyba, o darbo metodika lengviau įsisavinama nei kitų CAD programų. Tik pradėjus dirbti ARCHICAD iškart tampa akivaizdu, kad padaroma kur kas daugiau ir per gerokai trumpesnį laiką, be to, išvengiama klaidų ruošiant brėžinius bei skaičiavimus. Tai programa, kuri atriša architektui rankas ir leidžia atsiskleisti jo kūrybiškumui, projektavimo procesą paversdama ne nuobodžiu techniniu braižymu, o tikru malonumu!

Papildoma nauda:

Portfolio susikūrimas;
Darbas su projektais;
Pažintys su interjero dizainą kuriančiomis įmonėmis.

Paskaitų principai:

Teorija ir nuolatinės praktinės užduotys;
Konkretaus interjero projektavimas;
Namų darbai ir savarankiškos užduotys.

Rezultatas:

Išmoksite efektyviai dirbti ARCHICAD programa ir parengti pilną projekto dokumentaciją;
Galėsite savarankiškai projektuoti interjerus;
Galėsite dirbti interjero projektavimo darbus vykdančiose įmonėse.

Šio kurso metu:

Susipažinsite su meno istorija, dizaino ir grafikos pagrindais;
Įvaldysite piešimo įvairiomis technikomis, komponavimo bei spalvotyros pagrindus;
Gausite interjero projektavimo pagrindus bei daug naudingų profesionalių patarimų;
Išmoksite dirbti pažangiausia BIM projektavimo programa ARCHICAD;
Susipažinsite su Adobe grafinėmis programomis: Photoshop, Illustrator, InDesign.

Kurso trukmė

9 mėnesių kursas

1 kartas per savaitę po 5-6 val. (šeštadieniais)

Kaina

  • Mėnuo

  • 265 Eur/mo
  • Rezervacijos mokestis

  • 70 Eur/mo